dzieci oglądają kury

Jak każdego roku przed Świętami Wielkanocnymi przedszkolaki z naszego przedszkola szukają Wielkanocnego Zajączka. Przygotowywaliśmy się już od rana w środę 27 marca. Atrakcji tego dnia zajączek przygotował wiele, wszystkie grupy szukały prezentów od zajączka, ukrytych w ogrodzie przedszkolnym.
W nagrodę za odnalezienie jajeczek dzieci obdarowywane były słodkim upominkiem lub Wielkanocnym Kurczaczkiem. Dzieci z zadaniem poradziły sobie wyśmienicie .Uśmiechom i radości nie było końca.
Jednak tego dnia nie był to koniec atrakcji. w naszym ogrodzie pojawiły się jeszcze kury i prawdziwy królik.
W trakcie zabaw na placu został odnaleziony  Wielkanocny Zajączek a szczęśliwym znalazcą został Maksymilian Kuras z grupy “Słoneczka” oraz z młodszej grupy “Muchomorki” Liliana Strzyż .

Dzisiejszy dzień dostarczył nam wiele radości i pozytywnych emocji, za które dziękujemy tajemniczemu zajączkowi.