W sobotę 26.11.2022 r. w Państwowej Szkole Muzycznej im. Grażyny Bacewicz w Radomsku odbył się Festiwal Piosenki dla Przedszkolaka. Konkurs organizowany jest przez Publiczne Przedszkole nr 1 w Radomsku.

W konkursie wzięły udział dzieci z radomszczańskich szkół i przedszkoli. Dzieci prezentowały swoje umiejętności wokalne. Repertuar był bardzo różnorodny. Emocje były niesamowite, towarzyszy młodym wokalistom jak również zgromadzonej bardzo licznie publiczności. Z pewnością wiele emocji i radości towarzyszyło wszystkim uczestnikom konkursu, ale my trzymaliśmy kciuki za uczestniczki z naszego przedszkola: Oliwię Kosmalę z grupy “Słoneczka” i Alę Sznajder z grupy “Pszczółki”, które godnie reprezentowały nasze przedszkole.

Na koniec wszystkie dzieci zostały nagrodzone upominkami w postaci tablic edukacyjnych i dyplomów. Nie zabrakło też słodkich upominków i radości podczas występu magika.